"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": החברה המובילה בישראל בתחום מערכות התחבורה

בסוף שנות ה-90 הקים איש העסקים אילן שרעבי את חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" שעוסקת בתחום מערכות התחבורה והבטיחות בתעבורה. לאורך השנים צברה החברה ידע וניסיון רב והפכה ברבות השנים לחברה המובילה בישראל בתחום. מאז שהוקמה היתה מעורבת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" באינספור פרויקטים חשובים ששינו את פני התחבורה בישראל. גם בימינו היא נבחרת שוב ושוב להיות מעורבת בפרויקטים משמעותיים על ידי החברות המובילות בישראל בתחום התחבורה.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי: הסוד הוא בעובדים

עוד בימיה הראשונים של החברה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, הבין שרעבי כי הנכס הגדול ביותר שלו הוא עובדי החברה. שרעבי ידע שכדי לשמר את הצלחתה של החברה ואת הסטנדרט הבלתי מתפשר של איכות ובטיחות יש להשקיע בעובדים, להכשיר אותם ולדאוג שכל אחד ואחת מהם יהיה הטוב ביותר והמקצועי ביותר בתחום. עובדי ועובדות החברה מחויבים לערכים שחרוטים על דגל החברה מימיה הראשונים: הקפדה על פרטים קטנים כגדולים, ביצועיות ומקצועיות חסרת פשרות, עמידה בזמנים, הקפדה בלתי מתפשרת על בטיחות בשלבי העבודה השונים ועבודה עם החומרים והמוצרים הטובים, האיכותיים והמתקדמים ביותר. שמירה על ערכים אלה והקפדה עליהם היא זו שהביאה את "מצודה בטיחות לתעוברה 97 בע"מ בניהולו של אילן שרעבי להישגיה והיא זו שממצבת אותה בכל פעם מחדש בחוד החנית של תחום הבטיחות בתעבורה ומערכות הכביש בישראל. לקוחותיה של החברה יודעים כי כשמדובר באיכות, במקצועיות ובבטיחות – "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" היא הבחירה הטובה ביותר.

כדי להמשיך ולשמר את היחסים הטובים והפורים עם לקוחות החברה, מוכשרים העובדים להקפיד על ערכי החברה שהטמיע בעליה ומנהלה אילן שרעבי: לשפר ולהגמיש את השירות, לחדש ולהתאימו בכל עת לצרכים המגוונים והמשתנים של הלקוחות. לקוחותיה של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" יודעים כי עובדי החברה הם בעלי המקצוע המנוסים ביותר בתחום הבטיחות בתעבורה בישראל. הם גם יודעים כי פרט לניסיון הרב ולמקצועיות, אלה עובדים שאוהבים את עבודתם ומזדהים עם ערכי החברה ועם החתירה שלה למקצועיות חסרת פשרות ולעבודת צוות שמביאה לתוצאות הטובות ביותר.

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של התחבורה בישראל

מאז שהוקמה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי בסוף שנות ה-90 ועד לימים אלה, היתה מעורבת החברה בניהולו של אילן שרעבי בפרויקטים החשובים והמהפכניים ביותר בתחום התחבורה בישראל. אלה פרויקטים שחיברו את הפריפריה למרכז, ששיפרו את תשתיות התחבורה בארץ לאין שיעור וששינו לחלוטין את חווית הנהיגה בכבישי הארץ: מחלפים, חניונים, כבישים מהירים, גשרים ועוד. ל"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" היה הכבוד לקחת חלק בכל אלה בעבר ופניה אל העתיד – להמשיך ולהיות מעורבת במהפכה התחבורתית של ישראל. הסטנדרטים של המקצועיות, המצוינות והבטיחות הבלתי מתפשרת הם הערכים שמובילים את החברה כבר כמעט 30 שנה וגורמים ללקחותיה לבחור בה פעם אחר פעם כשותפה להגשמת מהפכת הכבישים בישראל.

סימון הכבישים של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" כסמל להקפדה על בטיחות

נדיר שנהג שנוסע בכביש יחשוב לעצמו: "וואו, איזה סימון כבישים נהדר". בדרך כלל סימון כבישים הוא דבר מובן מאליו. הבעיות מתחילות כאשר סימון הכביש אינו עשוי כראוי, כאשר הוא דהוי או מטושטש, או כאשר הוא מפריע לנהג לשמור על הנתיב ועל בטיחותם של הנוסעים בכביש. כשמתרחשות תאונות דרכים וכאשר מתרחשים אסונות חשיבותם של אמצעי הבטיחות בכביש הופכים ברורים בהרבה. סימון כביש טוב ואיכותי הוא סימון כביש שעוזר לנהג להתמצא בדרך ובתנאי הדרך השונים (ביום, בלילה, בגשם ובשמש הקופחת), שעומד בתנאי מזג אוויר שונים ומחזיק מעמד זמן רב. כדי להבטיח סימון כבישים שישמור על בטיחות הנוסעים יש להבטיח כי סימון הכבישים עצמו יתבצע בתנאים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר על ידי העובדים הטובים והמנוסים ביותר ובשימוש בחומרים ובמוצרים האיכותיים והמתקדמים ביותר. את כל אלה ועוד מציעה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי. החברה מתחייבת לספק ללקוחותיה את שירותי סימון הכבישים האיכותיים ביותר והבטוחים ביותר. לא בכדי בוחרים בה לקוחותיה שוב ושוב לבצע עבודות מסוג זה.

השירותים שמציעה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי היא החברה המובילה בישראל בתחום מערכות התחבורה והבטיחות בתעבורה והיא מציעה ללקחותיה שירותים במגוון תחומים: ציוד עזר לפיתוח כבישים באיכות הטובה ביותר בשוק, סימון כבישים מקצועי עם הקפדה גבוהה על בטיחות, שירותי סימון חניות (חניית נכים) וצביעת וסימון חניונים, הקמת גדרות למגרשי ספורט וסימון מגרשים ועוד.  כל הזכויות שמורות