הצביעות בארגון 'יד לאחים' • מאמר חריף מהרב קאופמן
איש נטורי קרתא אינו פוסק ממנהגו, גם השבוע הוא תוקף • האם 'יד לאחים' הוא ארגון ימני קיצוני?
14מודעה מטעם ארגון "יד לאחים"בעיתונות החרדית חושפת את פניו הצבועים בגזענות של ארגון זה. לאורך כל המודעה מובאים ציטוטים מידיעות כלליות ומפי הבדואים בארץ על עליה ניכרת בחיים משותפים של יהודיות ובדויים במגזר הבדואי, כשבהמשך באה הקריאה של "יד לאחים" לצאת למלחמה בתופעה, ובשורה התחתונה איך לא, הם מבקשים כסף.

אבל מאחורי התירוץ של "הצלתנשים יהודיות" מסתתר הפרצוף הגזעני - מלחמה בערבים בלבד.

היהדות וערכיה מנוצלים למסע אנטי ערבי מובהק, ללא קשר לדאגה כנה ואמיתית נגד ההתבוללות, ובמיוחד נגד המיסיונריות.

ביהדות אין כל העדפה גזענית, להתבולל עם לבנים מחבר העמים, על פני ה"נייטיב" השחור והערבי שבארץ ישראל.

ביהדות ארגון מיסיונרי וקיצוני החותר לנצר את כל עם ישראל מסוכן יותר מארגונים קטנים ותימהוניים, ובמיוחד אם החסות לארגון המיסיונרי ניתנת המדינה. אבל את הלאומנים והגזענים הפסדו יהודים של "יד לאחים" זה לא מעניין, במיוחד אם "פרוסת"הממון מרוחה בכסף הציוני של הימין הלאומני מהליכוד ו"ישראל ביתינו".

נושא ההתבוללות כשלעצמו גם במגזר הערבי, כמובן אינו לרוחנו, אך מנגד זוהי תוצאת החינוך הירוד ומשולל הרוחניות של הציונות, ובמיוחד באזורי הפיתוח והעוני. אבל השאלה הנשאלת היא, מדוע אנשי"יד לאחים" עוצמים עיניים כשמדובר בהתבוללות גבוהה פי חמש ושש עם נשים נוכריות מחבר העמים או "סתם" מתנדבות מאירופה, ושהדור הבא כבר לא יהיה יהודי ואפילו המודעות בעיתונות החרדית כבר לא יצילו אותו?

מדוע הפעילים ה"יקרים"מ"יד לאחים" (וגם חבריהם מ"לב לאחים") מעדיפים להפגין כוחם רק נגד ארגונים מיסיונים קטנים ותימהונים אבל כשהמיסיונר המרכזי, גאלן בק מארה"ב, מופיע ליד שריד בית מקדשינו (הכותל המערבי) בחסות ח"כי הליכוד ו"ישראל ביתינו", משתתקות המוזות של הפעילים הללו? מדוע אנשי "יד לאחים"מעלימים עיניהם מכך שתנועת "אם תרצו" הימנית קיצונית (זו התומכת בנתניהו ומרעיו) ממומנת בכ-90 אחוז מתקציבה (!) כתות מיסיונריות אנגוונליסטיות קיצוניות מארה"ב, שמטרתן לשמד את עם ישראל דרך המסגרות ה"ממלכתיות" במדינה? מדוע על כל בית ספר קטנצ'יק, נידח ותימהוני של יהודים וערבים, אנשי "יד לאחים" מרעישים עולמות וזועקים לסוגרו.
 
אבל כשמערכת החינוך הממלכתית של מדינת ישראל מפגישה כל יום ילדים יהודים ונוכרים במאות ואלפים, כאן זה בסדר, עוברים לסדר היום, ואין קולם של ה"לוחמים" הללו נישמע? מדוע על כל מפגש בין נוער יהודי לערבי מגייסים ה"יד לאחים" האלה הפגנות והתרמות נגד, אך כאשר כלביה"ס וביה"ס חילוני  ואף ממלכתי דתי, יוצא לחו"ל ל"מפגש עם נוער אירופאי" פתאום ב"יד לאחים" מכבים את האורות והולכים הביתה? התשובה לכל השאלות הללו היא אחת: צביעות גזענית.

"יד לאחים" כפי הנראה, איננו ארגון יהודי החרד ליהדות אלא ארגון לאומני וגזעני נגד הערבים ותו לא. הארגון הזה ותאומו ("לב לאחים", שהתפלג ממנו), אינם מעוניינים בעצירת התבוללות כפשוטה עפ" ידעת תורה, אלא מעוניינים לשמש עוד שופר הסתה לאומני ולחרחר ריב בין יהודים לערבים. את "יד לאחים" ואת "לב לאחים" לא מעניינת באמת סכנת ההתבוללות, ובמיוחד כשזו באה מכיוון השותפים הציונים והלאומנים שלהם, ועל אחת כמה וכמה כשמשפך הכסף ל"פעילות המבורכת" שלהם נימצא בידי אותם שותפים ימנים קיצונים.

על ארגונים שכמותם כבר רמז המלך ינאי לאשתו, המלכה שלומציון, על ערש דויו :"אל תתייראי מן הפרושים או מן הצדוקים, אלא מאלה העושים מעשה זימרי ודורשים שכר כפינחס".

לכן, עד ש"יד לאחים" הולך להציל נשים יהודיות מכפרים ערבים במבצעים לוגיסטים ונועזים, שאולי ינסה להציל קצת נערות יהודיות ממש מתחת לבית, כאלה שמכירות את סרגיי ובוריס, וההפך...

התבוללות זה לא רק ב"כפרים ערבים עויינים" כמו שביד לאחים אוהבים לספר לנו כדי להגיע לארנק, התבוללות היום זה ממש כאן מתחת לאף.

ודין ולדימיר מחבר העמים שגר בנתניה או חולון, בדיוק כדין מוחמד מג'לג'וליה. 

שלח לחבר הדפסה

כתבות נוספות

הגרי"ש אלישיב לפינדרוס: "תלחם נגד מינוי רב ציוני "
0

מרן ראש הישיבה הגראי''ל שטיינמן לקה בדלקת ריאות • התפללו

הרב קעניג בברית לנכד גאב"ד יבניאל • צפו בתמונות
0

פורים: כיצד נערכים בעולם הישיבות
0

תגובות

     
 • 1
  קאופמן, עוד פעם שכחת לקחת את הכדורים?
  08.02.2012 שעה 13:42 דוד


 • 2
  קןף..
  08.02.2012 שעה 13:39 דוד


 • 3
  כל מילה בסלע! הרב קאופמן מוכר לנו כמי שחולל את המהפך הלא ייאמן בחייו האישיים ומסוכן שב"כ הפך לאיש נטורי קרתא גאה בהשקפתו, חן חן לו! בעבר אף נכתבה עליו כתבת פרופיל ב'משפחה'...
  03.02.2012 שעה 3:52 חרדי מן השורה


 • 4
  מה הוא צודק? ז'תומרת, אם אני לא יכול להציל חולים בסרטן אז אני לא אבנה בית חולים
  03.02.2012 שעה 1:27 למספר 1
  לטיפול בתאונות דרכים? יד לאחים מתמודדים עם מקרים שההשקעה תניב את התוצאה הטובה ביותר. אי אפשר להילחם כל כך בקלות בגויים מרוסיה או בכומר המלווה על ידי נציגי השלטון של מדינת הפשא הישר(מע)לית. וחוץ מזה, הסבל של היהודיות שחיות עם ערבים, העינויים וההשפלות הם מעל ומעבר לכל מצב אחר. לא מדובר רק בהתבוללות. מדובר בעבדות ואלימות איומה. אז מה הוא צודק? הוא בסך הכל רוצה להצדיק את השנאה שיש לנטורי קרתא לכל אחד שלא הולך בדרכם.

 • 5
  מחמד מגלגוליה לא שווה את ולדימיר
  03.02.2012 שעה 0:39 יהודי פשוט
  יואיל "הרב" לקרוא בתנך ושם ימצא כי עזרא הסופר גייר זרים שהיו פה בזמן שעם ישראל היה בגלות. מחמד מגלגוליה לא מעומד לגיור אלא מועמד לאלקאעידה ולעוד יסורים , בעוד שולדימיר מוכן לגיור וכן מוכן להכנס לעם ישראל , לכן אין דין מחמד כדין ולדימיר . אלפי מקרים יוכיחו את טענתי , אולם "הרב" מעוניין לקעקע את עקרונות מדינת ישראל וזה חלק מדמגוגיה פנאטית חרדית מבית מדרשו של הסטמאר ,בעל יהדות שמגישה את הלחי השניה וללכת כצאן לטבח

 • 6
  הוא צודק
  02.02.2012 שעה 17:58 חיים
  אני לא מכיר את הכותב, אבל רגע מה אתם משתוללים, נראה שאכן הוא צודק בכל מילה... "דברים כדורבנות"

 • 7
  מי זה הרב החוצפן הזה שאתם מביאים לו במה
  02.02.2012 שעה 15:13 שמוליק


 • 8
  מי זה הרב קופמן מול גדולי הדור?
  02.02.2012 שעה 10:2 הדיוט קופץ
  באתר יד לאחים מופיע את המלצות של גדולי הדור, התומכים ואשר מלווים את הארגון, הרב קופמן אתה תוקף את יד לאחים כי הם מצילים בנות ישראל מהערבים החברים שלך... מה קרה, לידידך הערבים כואב איך יד לאחים מצליח להציל בנות מערבים, ואף למנוע בכמויות את התופעה המצערת והכואבת הזאת של התבוללות.

 • 9
  דברי הבל ורשע
  02.02.2012 שעה 8:19 יהודי
  צריך להוקיר את מעשיהם הנועזים והברוכים של ארגון "יד לאחים" ולא לתקוף אותם. מר קאופמן מוזמן להקים ארגון שיילחם גם בתופעה של התבוללות בקרב חבר העמים ואו נוצרים.

 • 10
  אני מבין מדבריו שהוא מעודד התבוללות.
  02.02.2012 שעה 8:11 טננבוים
  כבר מזמן אינכם שומרי העיר, הפכתם לשונאי ישראל, ודבר זה פורץ את חומות העיר.

 • 11
  קופמן, אתה דביל ברמות.
  02.02.2012 שעה 8:9 מענטש


 • 12
  הבן אדם חתיכת טמבל רציני
  02.02.2012 שעה 8:6 יהודי טוב


 • 13
  קויפמן הוא בכלל קומוניסט חילוני, מה הקשר שלו ליהדות וליהודים?
  02.02.2012 שעה 3:42 ברוריה נתנז


 • 14
  למערכת אנש אין הרבה מנת משכל אם היא מצטטת מטורף כקויפמאן
  01.02.2012 שעה 21:55 חכם

מבזקים